Зеленський хоче збільшити товарообіг з Білоруссю до $6-8 млрд.


Президент України Володимир Зеленський запросив білоруських інвесторів до співпраці і сподівається на збільшення товарообігу між країнами до 6-8 млрд доларів
Про це Зеленський заявив під час виступу на заключній частині Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь у Житомирі, передає Тиждень
"Вірю, що цьому сприятимуть і масштабні зміни в Україні, які позитивно оцінює бізнес-середовище, кредитори і інвестори", — зазначив Зеленський.
Він закликав інвесторів до співпраці з Україною і висловив сподівання на збільшення товарообігу між країнами із 5 млрд доларів США до 6-8 млрд доларів.
Президент окреслив галузі співпраці двох країн.
"Пріоритетом у наших торговельно-економічних відносинах є, в першу чергу, співпраця у паливно-енергетичному комплексі, інфраструктурні і транспортні проєкти, промислова та виробнича кооперація, а також взаємодія в аграрно-промисловому комплексі", — сказав Зеленський.
Він зазначив, що Україна і Білорусь мають великі можливості для взаємної модернізації підприємств та спільного виходу на ринки інших країн.
  • Президенти України та Білорусі провели спільну зустріч

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/04/zelenskyy_khoche_zbilshyty_tovaroobig_z_bilorussyu_do_6_8_mlrd” Об этом сообщает bistro-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя