МЗС України засудило візит Путіна в анексований Крим

Міністерство закордонних справ України засудило візит президента РФ Володимира Путіна в анексований Крим, де він 10 серпня взяв участь у міжнародному байк-шоу «Тінь Вавилона» у Севастополі. Про це сьогодні, 11 серпня, повідомила прес-служба МЗС України.

"Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з черговим неузгодженим з українською стороною відвіданням 10 серпня 2019 року президентом Російської Федерації В.Путіним тимчасово окупованих територій України — Автономної Республіки Крим і міста Севастополь. Об этом сообщает nova-pravda.in.ua со ссылкой на СМИ.


Ця поїздка, як і усі попередні неузгоджені з українською стороною відвідання російськими посадовцями тимчасово окупованого регіону України, є грубим порушенням російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності нашої держави", — йдеться у повідомленні.


Крим і Севастополь є невід’ємною частиною суверенної території України. Жодні вояжі російських посадовців не спроможні змінити визначений Конституцією і законами України статус цих територій, а лише черговий раз демонструють нехтування Російською Федерацією загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права, у тому числі Статутом ООН, резолюціями Генеральної Асамблеї ООН, а також зобов’язаннями РФ за двосторонніми та багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна та Російська Федерація.


Нагадаємо, у Москві люди вийшли на акцію проти політичних репресій.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/mzs_ukrainy_zasudylo_vizyt_putina_v_aneksovanyy_krym_323371.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя