Покатати рівнян на човні вікінгів по Басовому Куті планують вже на День Незалежності

Реконструкція стародавнього човна вікінгів – драккара Гунгніра – підходить до завершення. Його вже майже три місяці на території Рівненського обласного краєзнавчого музею будує група ентузіастів на чолі з веломандрівником Юрієм Ойцюсем. Про це завершення роботи він написав на своїй сторінці у Facebook, додаючи, що до повного завершення ще необхідні гроші: Об этом сообщает kriminal-ua.info со ссылкой на СМИ.

Три місяці створення та за 10 днів спуск на воду.

Майже за три місяці ми вже практично закінчили човен. Довжина човна 9 м, ширина човна 1,9 м. Плануємо, що чоловік 15 сяде.

Він уже майже закінчений, готовність 98%.

Для повного закінчення, спуску на воду нам потрібно близько 30 000 грн (обробка деревини човна, виготовлення та монтаж такелажу, пошиття вітрила, погрузка і транспортування човна з музею на Басівкутське озеро) та волонтерська фізична допомога.

Також потрібна фізична сила, в основному, це мають бути чоловіки, які нам допоможуть перенести все.

Також в тексті Юрій Ойцюсь розмістив реквізити для збору коштів:

Підтримати проєкт Драккар Гунгнір. Історична реконструкція прадавнього човна:

Перерахувати будь-яку суму коштів на картку:
monobank 5375 4141 0921 5078 отримувач Юрій Ойцюсь;

Придбати магніти для доброчинців за внесок від 100 грн та футболки від 500 грн в Туристично-інформаційний центр Рівного;

Волонтерська допомога біля човна руками, інструментами, матеріалами, авто для перевезення (напишіть нам у приват).

Покатати рівнян на драккарі планують вже на День Незалежності.

Нагадаємо, що Юрій Ойцюсь зі своєю командою та управлінням культури та туризму Рівного планують створити біля Басівкутського городища музей-скансен. Початком стане запуск драккара.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/pokataty_rivnyan_na_chovni_vikingiv_po_basovomu_kuti_planuyut_vzhe_na_den_nezalezhnosti_239158.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя